O mnie

Side image

Życie zawodowe

Jestem dyplomowanym coachem z zamiłowania. Sama doświadczyłam siły procesu coachingowego. Dzięki spotkaniom z moim coachem mogłam nazwać, to co od dawna mi przeszkadzało. Przyznałam przed sobą, że jestem na miejscu w którym nie czuję się dobrze. To był jednak dopiero pierwszy krok do podjęcia trudnych decyzji i podjęcia dużego wysiłku, aby zmienić sytuację, w której wtedy się znajdowałam.
Zdecydowałam się jednak wyruszyć w tę podróż i dziś z dumą spoglądam na to, co wydarzyło się szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat. Za mną jest już wiele godzin, które przeznaczyłam na zdobycie potrzebnej mi wiedzy i nowych doświadczeń, przemyślenie i wdrożenie w życie nowych rozwiązań. Droga się jeszcze nie skończyła. Kolejne cele przede mną. Najistotniejsze jest jednak to, że teraz droga mnie cieszy. Dziś wiem, że moją misją jest przede wszystkim pomaganie ludziom w braniu odpowiedzialności za swoje życie i pomoc w przejściu procesu zmiany.
Zdobyłam dyplom Uniwersytetu SWPS na studiach podyplomowych na kierunku: Coaching z elementami psychologii.
Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy. Przygodę przedsiębiorcy zaczęłam w roku 2010. Startowałam jako doradca klienta ds. obsługi kredytów w jednej z trzech największych firm pośredniczących na rynku kredytów hipotecznych. W międzyczasie pozyskałam do współpracy kilkudziesięciu współpracowników promujących moje usługi i mogłam powiększyć zespół sprzedaży. Stopniowo nabyłam umiejętności związane z rekrutacją, przeszkoleniem i wdrożeniem pracowników. Poznałam blaski i cienie prowadzenia własnego biznesu, rozwijania go oraz zarządzania ludźmi. Prowadząc działalność nauczyłam się, też jak radzić sobie ze stresem, jak zarządzać sobą w czasie, jak wyznaczać cele i konsekwentnie do nich dążyć, wreszcie jak sprzedawać, bazując na relacji opartej na zaufaniu. Pomogły mi w tym oczywiście liczne szkolenia, w których brałam udział.
Dzielę się wymienionymi wcześniej doświadczeniami jako coach i trener wsparcia sił sprzedaży i kadry zarządzającej. Jestem trenerem m.in. dla członków największej organizacji networkingowej na świecie, jaką jest BNI. Mam również na swoim koncie prowadzenie zajęć na uczelni.

referencje

arrow prev

Irena - bizneswomen

Niesamowita charyzma i wiedza, a jednocześnie szczere i ludzkie podejście, dzięki czemu zajęcia były prowadzone na luzie, a nauka sama wchodziła do głowy, czyli serdecznie polecam tego coacha!!!!!!!!!! :)

Jolanta - nauczyciel

Wspominam Panią Asię bardzo miło. To był dobrze wykorzystany czas. Pozwolił na otworzenie się i uświadomienie własnego potencjału, potrzeb i możliwości. Co istotne- z bardzo wymiernym skutkiem dla mnie. Szkoda, że w szkołach chociaż raz do roku nie możemy korzystać z doświadczenia coacha.
arrow next
Side image

O mnie prywatnie

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci.

Kocham czytać książki zwłaszcza te dotykające
tematyki rozwoju osobistego oraz duchowości chrześcijańskiej. Fascynują mnie mistycy tacy jak  św. Teresa z Avinion, św. Jan Maria Vianney czy też Tomasz Merton.

Jestem też fanką youtuba. Szukam tam wiedzy i inspiracji.  Regularnie słucham m.in. wykładów udostępnionych przez Strefę Psyche Uniwersytetu SWPS oraz wystąpień bp. Grzegorza Rysia.

Lubię ludzi. Żeby być z nimi na głębszym poziomie jak powietrza potrzebuję chwil samotności i ciszy.

Uwielbiam prowadzić samochód, to mnie relaksuje. Wolę jeść, niż gotować. Najlepiej wypoczywam, śpiąc. 🙂

Lubię muzykę klasyczną szczególnie Antonio Vivaldiego i poezję śpiewaną tutaj prym wiodą Marek Grechuta, Grzegorz Turnau, Leonard Cohen i Stare Dobre Małżeństwo.

Gdy jestem głodna i niewyspana lepiej trzymaj się ode mnie z daleka. 😉